Wprowadzenie Ustawy Hazardowej niezwykle znacząco wpłynęło na rynek firm – bukmacherów online, którzy widoczni są dla graczy z Polski. Chwilę po wpisaniu ustawy – od początku lipca na rynku online przetrwało niedużo legalnych firm bukmacherskich i są nimi Fortuna, Totolotek, LVBET, ForBET, Star-Typ-Sport, Milenium oraz e-Toto.

Legalni bukmacherzy w Polsce

Niemało firm zostało zmuszonych do opuszczenia polskiego rynku internetowego, ponieważ typowanie i obstawianie wydarzeń u bukmacherów nieposiadających zezwolenia Ministerstwa Finansów zostało powstrzymane, natomiast systemy płatności takie jak Skrill blokują dokonywania transakcji do nielegalnych bukmacherów. Pozostaje więc tworzenie kuponów bukmacherskich online wyłącznie w przytoczonych internetowych firmach.

Z pewnością dużo osób zadaje sobie szczególnie istotne pytanie – czy legalne firmy bukmacherskie oferują freebety i promocje dla nowych typujących. Krótko mówiąc – tak, zauważalny jest trend jaki dowodzi, iż klient tworząc w legalnie działających firmach może liczyć na wszystkiego rodzaju bonusy i promocje na rozpoczęcie gry, zakłady bez ryzyka ale też absolutnie gratisowe zakłady na rozpoczęcie gry. Sumy takich promocji uwarunkowane są od każdego legalnego bukmachera, do których należą między innymi Totolotek czy też Fortuna jednakowoż istotne jest to, że praktycznie każda z firm bukmacherskich świadczy coś dla nowego typera. Zobacz ofertę bukmachera Totolotek na stronie legalnibukmacherzy.com

Gdzie grać? Totolotek, Fortuna, LV BET czy inny bukmacher?

Która legalna firma bukmacherska istniejąca online jest najidealniejsza? Nie można tego jednoznacznie stwierdzić, gdyż każda z nich charakteryzuje się różną ofertą, posiada różne zalety ale też wady. Każdy z początkujących użytkowników przy wybieraniu firmy w której zapoczątkuje typowanie musi zatem wesprzeć się róznorodnymi rankingami, zestawieniami ale również ocenami podawanymi poprzez specjalne portale i serwisy internetowe.

Jednym z serwisów, który doskonale prezentuje oferty wszelkich legalnie istniejących na rynku bukmacherów jest witryna legalnibukmacherzy.com – odnaleźć można na niej rankingi firm bukmacherskich, ranking promocji, kody promocyjne, a ponadto artykuły dla początkujących użytkowników. Na pewno powinno się zaznajomić się z zestawieniami i ocenami poszczególnych bukmacherów – poznać ich najpopularniejsze zalety, jakość pomocy technicznej oraz co najważniejsze – ofertę na zawieranie zakładów bukmacherskich a także zakłady na żywo.

Ważną ofertę w teraźniejszych czasach są też nadmienione zakłady live – które otwiera się podczas trwania meczu sportowego czy też w poszczególnych firmach można jednocześnie oglądać dany mecz na monitorze lub smartfonie. Reasumując ustawa hazardowa istotnie wpłynęła na rynek bukmacherski w Polsce i z pewnością początkujący użytkownicy muszą wspomagać się ocenami ekspertów, aby wyłonić odpowiedniego internetowego bukmachera do gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here