Wejście Ustawy Hazardowej 2017 szczególnie mocno wpłynęło na rynek firm – bukmacherów internetowych, którzy otwarci są dla klientów z Polski. Natychmiast po wejściu ustawy – od początku lipca na rynku online pozostało niewiele legalnie istniejących na rynku firm bukmacherskich a są nimi Fortuna, Totolotek, LVBET, ForBET, STS, Milenium ale również e-Toto.

Dużo firm bukmacherskich pozostało zmuszonych do zrezygnoania z naszego rynku, ponieważ typowanie meczów u bukmacherów online nieposiadających zezwolenia Ministerstwa Finansów zostało wstrzymane, natomiast systemy płatnicze takie jak m.in. Skrill uniemożliwiają dokonywania transakcji do nielegalnych firm bukmacherskich. Pozostaje zatem stawianie zakładów bukmacherskich internetowo wyłącznie w wyszczególnionych internetowych firmach.

Z pewnością mnóstwo osób zadaje sobie nadzwyczaj kluczowe pytanie – czy legalne firmy bukmacherskie oferują promocje dla nowych użytkowników. Krótko mówiąc – tak, dostępny jest trend jaki przedstawia, że użytkownik tworząc konto w legalnie działających bukmacherach może liczyć i oczekiwać na wszelakiego rodzaju bonusy i promocje na wstęp – między innymi przykładem tutaj będzie totolotek oferta dzięki której można otrzymać zakład bez ryzyka ale również całkiem bezpłatne zakłady na rozpoczęcie gry. Sumy takich promocji uwarunkowane są od każdej legalnej firmy bukmacherskiej, jednakowoż ważne jest to, że praktycznie każda z firm zapewnia coś dla nowego typera.

Która legalna firma bukmacherska istniejąca w internecie jest najdoskonalsza? Nie da się tego jasno określić, albowiem każda z nich wyróżnia się różną ofertą, posiada oryginalne zalety ale też wady. Każdy z początkujących typerów przy doborze firmy w której zacznie grę musi więc wesprzeć się róznorodnymi rankingami, zestawieniami czy też recenzjami prezentowanymi poprzez profesjonalne strony i witryny internetowe.

Jednym z serwisów i stron, jaki dobrze przedstawia oferty wszelkich legalnie istniejących na rynku bukmacherów jest strona www legalnibukmacherzy.com – znaleźć można na niej rankingi firm – bukmacherów, ranking promocji, kody promocyjne, ale również artykuły tematyczne dla debiutujących użytkowników. Z pewnością powinno się zaznajomić się z zestawieniami i recenzjami poszczególnych firm – bukmacherów – poznać ich najsilniejsze zalety, jakość pomocy technicznej a także co najważniejsze – ofertę na zawieranie zakładów bukmacherskich ale też zakłady live.

Ważną ofertę w teraźniejszych czasach stanowią również wspomniane zakłady na żywo – które otwiera się w trakcie trwania spotkania sportowego czy też w niektórych firmach istnieje możliwość jednocześnie oglądać dane spotkanie na ekranie komputera lub smartfonu. Podsumowując ustawa hazardowa poważnie wpłynęła na rynek bukmacherów online w Polsce i na pewno początkujący typujący muszą wspomagać się uwagami fachowców, by wyselekcjonować odpowiedniego bukmachera do typowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here