Zakład bukmacherski jest to inaczej mówiąc umowa pomiędzy klientem a bukmacherem, w której użytkownik typuje dane zdarzenie oraz przewiduje jego wynik. Marka bukmacherska przyjmuje taki kupon zaś po skończeniu spotkania rozlicza go jako zwycięski, przegrany, lub w pewnych przypadkach zwróci postawioną stawkę.

Od czego zależy wielkość wygrania zakładu?
Wysokość potencjalnej wygranej z konkretnego zakładu uzależniona jest od dwóch składników – wysokości stawki, którą na określony zakład wyznacza użytkownik, a ponadto wielkość kursu, jaki został określony na konkretne zdarzenie przez firmę bukmacherską. Stawkę zawsze prezentuje gracz a także to on przesądza ile kapitału postawi na przekazany kupon. Kurs natomiast jest subiektywnie prezentowany przez poszczególną markę bukmacherską i stanowi część jej oferty. Bukmacherzy wielokrotnie mają bardzo zbliżone kursy na te same wydarzenia, ale różnice są zawsze, choćby niewielkie – co należy sprawdzać i znajdować takiego bukmachera, który świadczy najwyższy kurs.

Zakład akumulacyjny
Jest to zakład w jakim użytkownik wybiera wiele meczów jednocześnie a także aby wygrać, każde z nich muszą być trafione. Na takim kuponie kursy po których gra się poszczególne spotkania mnoży się wszystkie po kolei. Jest to wyjątkowo popularny kupon pośród debiutujących klientów, którzy stawiają wyjątkowo niską stawkę typując dużo meczów. Spodziewana wygrana jest wówczas bardzo wysoka, lecz prawdopodobieństwo wygrania zakładu zmniejsza się z każdym kolejnym typowanym spotkaniem. Stawiając w tenże sposób warto zaznajomić się z ocenami innych typerów zaawansowanych, jacy opierają własne obserwacje i przewidywania na forum bukmacherskim, dzięki czemu można dowiedzieć się o wielu ciekawostkach na temat konkretnego wydarzenia i nie typować w ciemno. Wówczas posiadając np. dwa dobre zakłady, warto grać zakład akumulacyjny, ponieważ prawdopodobieństwo zyskania jest duże a i realna wygrana może być znacznie interesująca.

Najpopularniejsze modele zawierania typów
Na rynku bukmacherów online, najpotężniejsze korporacje wyprzedzają się w tym jak wiele posiadają rodzajów i możliwości grania zakładów. Występują jednakże takie, jakie oferują wszystkie firmy gdyż są najpopularniejsze wśród odbiorców. Zaliczyć wolno do nich: zakład na rezultat końcowy (1X2 przy zdarzeniu trzytorowym, lub 12 przy zdarzeniu dwutorowym), zakład na ilość bramek w zdarzeniu (powyżej/poniżej pewnej wartości) czy handicap (klient określa czy dana drużyna wygra np. różnicą przynajmniej 1,5 gola).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here