Nowy system wypłat dedykowany dla graczy w LV BET! Bukmacher LV BET zakłady bukmacherskie uruchomił właśnie usługę Rapid Pay, jedyną w swoim rodzaju błyskawiczną metodę transferu środków pieniężnych.

Tym rozwiązaniem LV BET wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów — jak wiadomo czas, w którym realizowane są zlecenia wypłat, jest najważniejszy.

LV BET Rapid Pay — to inaczej “transfery błyskawiczne” – szybka metoda wypłat oferowana przez LV BET. Dzięki autorskiemu rozwiązaniu czas standardowego przelewu bankowego już nigdy nie będzie odliczany w dniach, lecz w minutach.

Nie masz konta w LV BET? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 1000 zł

Jak to działa?

Natychmiast po żądaniu przez klienta wypłaty środków do banku przekazane jest zlecenie wypłaty – czas, w którym od zlecenia przelewu środki znajdą się na koncie bankowym, wynosi minimalnie 10, a maksymalnie 20 minut w przypadku banków które oferują transfery całodobowe.

Jeżeli bank z którego korzysta gracz nie oferuje możliwości przelewu całodobowego – środki trafią na konto wraz z pierwszą sesją przelewów przychodzących do banku

System obsługuje płatności do 20 różnych banków, połowa z nich działa 18 godzin na dobę od 8:00 do 1:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here