Pierwsza hitowa gala w 2019 roku odbędzie się 23 marca w Atlas Arena Łódź. Ponownie najpoważniejsza organizacja zorganizuje galę KSW 47 w Łodzi zaś w walkach gali ponownie będzie można zobaczyć najpotężniejsze gwiazdy ORGANIZACJI.

Prawdziwym hitem na gali KSW 47 będzie pojedynek o pas czempiona wagi ciężkiej. Obecny mistrz ksw Philip de Fries zawalczy z drugim czempionem – Tomaszem Narkunem. W głównym starciu będzie dane zobaczyć walkę Pudziana jak również Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego czempiona IO walka ta będize debiutem w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALK. Kołecki stoczył na razie siedem starć w MMA spośród czego aż w 6 wygrywał. Na pewno wróży nam się niesłychanie ciekawe wydarzenie z wielkimi emocjami.

W kolejnych konfrontacjach dane będzie zobaczyć wiele faktycznie bardzo popularnych wojowników MMA I KSW a pośród nich m.in. byli mistrzowie w wadze półśredniej ORGANIZACJI – Borys Mańkowski a także Dricus Du Plessis.

Zapewne wielu kibiców przejmuje się w który sposób będziesz mógł obejrzeć live w tv ale również internecie galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej opisujemy detale dotyczące transmisji, usługi PPV ale również wskazówek oglądania jak również szerokiej listy walk na karcie gali.

KSW 47 live w telewizji i online

Największe wydarzenia MMA na których występują najznaczniejsze sławy SZTUK WALKI w Polsce i Europie dostępne są w płatnej usłudze KSW PPV. Tak samo będzie w wypadku premierowej gali KSW realizowanej w 2019 r.

Widowisko KSW 47 live będzie można oglądać w telewizji a także przez internet, wykupując dostęp do transmisji na żywo gali. Posiadając telewizję kablową lub też satelitarną, można dowiedzieć się u swojego operatora jakie są sposoby na zakup dostępu do transmisji na żywo KSW. Z reguły jest to opłata 40 złotych jaka doliczana jest do kolejnego rachunku za posiadaną telewizję. W internecie transmisje z gal KSW dostępne są poprzez aplikację KSW TV PPV która pozwala na wykupienie transmisji online za pośrednictwem witryny KSW TV.

Nie trzeba więc mieć podpisanej umowy z żadną telewizją, albowiem aplikacja KSW TV nie jest żadnym extra pakietem specjalnym do telewizji, ale własną aplikacją w której płaci się jednokrotnie stream do gali. Z ppv może skorzystać wszelki miłośnik KSW, obojętnie od tego w którym kraju właśnie się znajduje. Aplikacja PAY-PER-VIEW KSW TV dostępna jest na całym globie.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą rzeczą którą należy dokonać jest wejście na stronę KSW Live TV i zarejestrowanie konta w serwisie www. Konto można utworzyć w standardowy sposób – poprzez aktywację e-mail, ale też przez aplikację Facebooka. Założenie konta w wirtynie Ksw ppv tv jest zupełnie nieodpłatne.

W przypadku gdy założyłeś już konto, możesz wykupić ksw tv do transmisji na żywo najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, otrzymasz możliwość śledzenia całej gali live z dodatkową możliwością odtwarzania powtórek z gali MMA poprzez kolejne 72 h po zamknięciu widowiska, ale takze w trakcie transmisji na żywo przewijania jej i powrotu do wybranych momentów transmisji.

System PPV w serwisie KSW TV jest dopasowana do specjalnych rodzajów sprzętu natomiast ich cała lista udostępniona jest na portalu Ksw ppv tv. Transmisja dostępna jest na monitorach komputerów za pośrednictwem popularnych przeglądarek internetowych. Niestety nie powstała jeszcze apka mobilna, dzięki jakiej można byłoby obejrzeć transmisje przez apkę na urządzeniach mobilnych.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na historycznej gali w głównej walce dane będzie zobaczyć Tomasza Narkuna i Philipa de Friesa. Będzie to wysoki hit i walka dwóch czempionów KSW najwyższych kategorii wagowych w federacji KSW. Stawką tej walki będzie pas ksw kategorii ciężkiej. Dodatkowo na kibiców mma czeka też druga wielka bitwa. Jak nadmieniliśmy na samym starcie w konforntacji wydarzenia mma kibice zobaczą oryginalne wielkie starcie dwóch byłych mistrzów – byłego strongmana i mistrza IO. Mariusz Pudzian Pudzianowski przetestuje umiejętności Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w federacji KONFRONTACJI SZTUK WALK.

W innej również interesującej konforntacji zobaczymy kolejne starcie wracającego po ciężkich kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, jaki do niedawna był czempionem FEDERACJI w kategorii półśredniej.

Również na gali KSW 47 ustalonych zostało 6 innych walk na karcie natomiast ich pełną listę prezentujemy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
Marcin Wrzosek – Daniel Torres
TBA vs TBA
TBA vs TBA
Bartłomiej Kopera vs TBA
Karolina Owczarz vs TBA
Dawid Grałka – Paweł Polityło

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here