Ponownie federacja KSW zdecydowała się na organizację na obszarze Górnego Śląska. Nowy obiekt, hala sportowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem ostatniej w tym roku Gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Pierwszego dnia grudnia 2018 roku na ringu gliwickiego obiektu przedstawią się wojownicy mma z czołówki europejskiej ORGANIZACJI KSW. Hala w Gliwicach będzie miejscem gali KSW w tymże roku, odbywającej się na terenie Polski. Konfrontacja Sztuk Walki po raz pierwszy przyjedzie do Gliwic, gdzie czekają nas się ekscytujące emocje sportowe, poznaliśmy ostatnio uczestników walki wieczoru, będzie się działo!

KSW 46 transmisja w tv i internecie

Widzowie aby zobaczyć galę KSW 46 będą musieli skorzystać z aplikacji, przygotowanych specjalnie na gale KSW. Starcia wojowników mma będziesz mógł obejrzeć za pomocą usługi PPV KSW na żywo, jakiego używanie zezwoli na oglądanie wszelakich walk w mma na gliwickiej Gali. Abonenci korzystający z Cyfrowego Polsatu mogą wykorzystać z praktycznych sposobów zamówienia systemu transmisji na żywo z gali KSW.

Będzie można kupić za pośrednictwem witryny i strony internetowej operatora, przesyłając SMS zgodnie z instrukcjami, które odnajdą Państwo na witrynie lub też telefonując pod numer telefonu CP, podany też na witrynie internetowej. Ażeby obejrzeć galę KSW 46 w telewizji, każdy powinien kupić usługę z wyprzedzeniem, operatorzy kablowi gwarantują niezakłóconą transmisję fanom, jacy opłacą zamówienie ppv do wyznaczonej godziny przed galą. KSW będzie można zobaczyć za pośrednictwem transmisji internetowych. Legalnie zobaczysz wszelkie rywalizacje w tv internetowej IPLA oraz w KSW TV.

Jeżeli zechcesz zobaczyć konfrontacje na początku grudnia, powinieneś zarejestrować się w wybranym portalu a także dokonać płatności za dostęp do emisji na żywo. Nic nie stracisz z transmisji dzięki funkcji Timeshift, tym bardziej, że w KSW TV będziesz mieć dostęp do emisji również przez kolejne 72 godziny po zamknięciu gali KSW w Gliwicach.

KSW 46 – jak wykupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś założyć konto użytkownika w wirtynie, możesz logować się do niego przez adres e-mail ale także przez Facebook’a. Stworzenie konta w serwisie jest darmowe. Kiedy masz już swoje konto klienta, możesz dokonać zapłaty za transmisje walk na gali KSW. Kiedy dokonasz wpłaty, będziesz mógł śledzić przebieg całej Hitowej gali, korzystać z możliwości zobaczenia powtórek poprzez kolejne 72 godziny po gali KSW 46.

Usługa, dzięki jakiej w aplikacji KSW PPV możesz oglądać galę, jest dopasowana do parametrów sprzętowych, określonych na stronie internetowej serwisu. Obejrzysz w wysokiej jakości na ekranie komputera, nie powstała jeszcze możliwość, dzięki której zobaczysz walki na tablecie lub smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Widzowie w hali Arena Gliwice oraz sympatycy, jacy obejrzą KSW 46 na ekranie telewizora lub też komputera, będą świadkami 9 znakomitych pojedynków ostatnich na gali KSW w 2018 roku. Ostatnia nadchodząca gala KSW 2018, a równocześnie piąta, która odbędzie się w Polsce zgromadzi na ringu najznakomitszych wojowników mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Poznaliśmy bardzo szybko – bo już nazwiska owych, jacy stoczą starcie wieczoru. Tomasz Narkun zawalczy z Mamedem Khaidovem, a pojedynek i starcie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe…

Wola odniesienia wygranej z rywalem połączy obydwu zawodników mma, którzy w marcu 2018 roku stoczyli pamiętną rywalizację na KSW 42. W trakcie marcowego wieczoru, niepokonany od dziesięciu lat, w dwudziestu rywalizacjach Mamed Khalidov uległ właśnie Narkunowi. Czy wojownik mma już szykuje się na rewanżowe starcie? Czy będzie chciał odgryźć się za utratę swojej, imponującej statystyki wygranych? Narkun, to najdłużej trwający mistrz ksw kategorii półciężkiej, którego sygnałem rozpoznawczym są zwycięstwa przez nokaut lub też poddanie, zapewne nie odda wygranej w łatwy sposób. Także na gali zobaczymy dodatkowo 8 innych walk w ksw, a ich cała lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
Borys Mańkowski – Bruce Souto
Roman Szymański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski
Antun Racic -Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski – Michał Michalski

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here