Po raz czwarty polska organizacja KSW postawiła na organizację na obszarze Górnego Śląska. Nowoczesna arena, hala widowiskowo – sportowa Arena Gliwice będzie gospodarzem następnej Gali KSW. Pierwszego dnia grudnia 2018 r. na scenie gliwickiego obiektu zaprezentują się wojownicy mma ze ścisłej czołówki europejskiej ORGANIZACJI KSW. Hala w Gliwicach będzie miejscem piątej i również ostatniej hitowej gali ORGANIZACJI w tymże roku, odbywającej się na terenie Polski. Organizacja KSW po raz pierwszy przybędzie do Gliwic, gdzie czekają nas się ogromne emocje sportowe, poznaliśmy ostatnio uczestników rywalizacji wieczoru, z pewnością będzie się działo!

KSW 46 online w telewizji i przez internet

Kibice telewizyjni, aby oglądać galę KSW Live będą musieli skorzystać z platform tv i online, przygotowanych głównie na eventy ORGANIZACJI KSW. Starcia zawodników będzie można oglądać dzięki systemowi PPV, którego skorzystanie pozwoli na oglądanie wszelakich walk w ksw na gali w Gliwicach. Klienci CP będą mogli wykorzystać z dogodnych sposobów zamówienia usługi ppv transmisji z gali KSW. Będzie wolno kupić korzystając ze witryny internetowej operatora, wysyłając wiadomość SMS zgodnie z instrukcjami, jakie znajdą Państwo na witrynie czy też telefonując na numer telefonu Biura Obsługi Klienta, podany też na witrynie www. Aby obejrzeć galę KSW 46 w tv, każdy powinien kupić usługę z wyprzedzeniem, operatorzy umożliwia niezakłóconą transmisję fanom, którzy opłacą zamówienie ppv do wprowadzonej godziny przed galą. Galę KSW będziesz mógł obejrzeć za pośrednictwem transmisji live przez internet. Legalnie oglądać będziesz wszelkie starcia w telewizji internetowej IPLA oraz w KSW PPV. W przypadku gdy zechcesz oglądać rywalizacje 1 grudnia, powinieneś zapisać się w wybranym z serwisów a także zapłacić za usługę do emisji na żywo. Nic nie stracisz z transmisji dzięki funkcji Timeshift, tym bardziej, iż w systemie KSW TV będziesz miał możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji jeszcze przez 72 godziny po skończeniu gali KSW w Gliwicach.

KSW 46 – jak zakupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto w serwisie, możesz logować się do niego przez e-mail a także poprzez Facebook’a. Utworzenie konta w portalu jest nieodpłatne. Kiedy posiadasz już swoje aktywne konto, możesz zrealizować wpłaty za transmisje tv walk na gali KSW 46. Kiedy dokonasz opłaty, będziesz mógł śledzić przebieg całej Hitowej gali, korzystać z opcji oglądania powtórek przez następne 72 godziny po KSW 46. Usługa, dzięki jakiej w usłudze PPV możesz oglądać galę, jest dobrana do parametrów sprzętowych, przedstawionych na stronie internetowej serwisu. Zobaczysz w wysokiej jakości HD na ekranie laptopa, nie powstała jeszcze aplikacja, dzięki której prześledzisz galę KSW na tablecie czy też smartfonie.

Sprawdź jak kupić PPV na KSW 46https://www.mecze24.pl/mma/ksw-jak-kupic-ppv

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Miłośnicy w hali Arena Gliwice oraz widzowie, jacy obejrzą KSW na ekranie telewizora lub komputera, będą świadkami 9 znakomitych wojen ostatnich na gali KSW w 2018 roku. Ostatnia nadchodząca gala FEDERACJI KSW 2018, a równocześnie 5, która będzie miała miejsce w Polsce nagromadzi na ringu najpopularniejszych wojowników mma ORGANIZACJI. Poznaliśmy niedawno nazwiska owych, którzy stoczą konfrontację wieczoru. Tomasz Narkun zmierzy się z Mamedem Khaidovem, a starcie będzie podwójnie zaciekłe… Chęć odniesienia zwycięstwa nad konkurentem połączy obydwu zawodników ksw, jacy w marcu bieżącego roku stoczyli pamiętną konkurencję na KONFRONTACJI SZTUK WALK 42. Podczas marcowego widowiska mma, niepokonany od dziesięciu lat, w 20 starciach Mamed Khalidov uległ wówczas Narkunowi. Czy zawodnik mma już szykuje się na rewanżowe starcie? Czy będzie planował odgryźć się za stratę własnej, imponującej statystyki wygranych? Narkun, to najdłużej będący czempion ksw w kategorii półciężkiej, którego sygnałem rozpoznawczym są zwycięstwa przez nokaut lub też poddanie, zapewne nie odda zwycięstwa łatwo. Dodatkowo na gali zobaczymy również 8 różnych innych starć, a ich cała lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here