Przed nami następna tegoroczna gala KSW – w październiku 2018 r odbędzie się czwarta tegoroczna gala najsłynniejszej polskiej federacji MMA. Najlepsi wojownicy mma z Polski jak także Europy ponownie stoczą niezwyczajne pojedynki. Gala o której mowa odbędzie się w Londynie szóstego października. Kto stoczy walkę na gali? Jak obejrzeć KSW 45?

KSW 45 online w tv oraz internecie

Fani MMA I KSW przyzwyczaili się już do tego, że najciekawsze gale KSW W POLSCE można obejrzeć tylko i wyłącznie opłacając opłatę za transmisję PPV. Galę KSW 45 live będziesz mógł obejrzeć w telewizji ale też przez internet za pośrednictwem funkcji KSW PPV a cena za dostęp dostępu wyniesie 40 zł.

Największe sieci kablowe jak też cyfrowy Polsat umożliwią dostęp wstępu do historycznej gali za pośrednictwem swoich źródeł transakcji. Osoby, jakie nie mają możliwości zakupienia PPV w owy rodzaj, mogą natomiast skorzystać z usługi KSW ppv TV – nie wiesz w jaki sposób oglądać galę KSW? Dowiedz się już teraz klikając w poniższy link.

KSW 45 – jak kupić dostęp PPV?

Jak już wspomnieliśmy, telewizje cyfrowe czy też kablowe, jakie dają stream z historycznej gali umożliwiają kupienie systemu kSW PPV za pośrednictwem aktywnych kanałów transakcji. Są nimi aplikacje internetowe, w których możliwe jest zamówić następujące usługi, ale także formy telefoniczne – przez SMS czy też połączenie. Ażeby dowiedzieć się jak kupić możliwosć obejrzenia i dostęp do hitowej gali, najlepiej wstąpić na wirtynę operatora od którego klient posiada tv czy też ustalić w który rodzaj dostępne będzie wykupienie usługi PAY-PER-VIEW.

Zobacz instrukcję na stronie mecze24.pl jak oglądać galę KSW i jak kupić PPV na KSWhttps://www.mecze24.pl/mma/ksw-jak-kupic-ppv

Jeżeli nie otrzymujesz możliwości wykupienia gali przez usługodawcę posiadanej telewizji, odmiennym trybem na osiągnięcie dostępu do emisji będzie zakup gali ksw w usłudze KSW TV w jakiej stosując elektroniczne systemy płatności, można wykupić PPV. Wystarczy zarejestrować konto i wykonać płatności. Następnie odbiorca po zalogowaniu na indywidualne konto będzie mógł włączyć transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W bitwie wieczoru wystąpi i będzie walczyć Karol Bedorf, który zawrócił w wielkim systemie do starć, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Były mistrz ksw wagi ciężkiej bez żadnych kłopotów pokonał Pudzianowskiego i tymże samym przybliżył się do konfrontacji o pas mistrza.

W drugiej z podstawowych starć wieczoru stoczy pojedynek także Michał Materla, znany fanom mma w całej Polsce. Dla wojownika ze Szczecina walka będzie to kolejna szansa aby przyciągnąć się do rywalizacji o pas.

Kolejną wielką gwiazdą na historycznej gali w Londynie będzie Popek Monster, jaki masę lat spędził w Wielkiej Brytanii i z gwarancją jego rywalizacja będzie cieszyć się wyjątkową popularnością. Dla Monstera będzie to też powrót po porażce z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to następny zawodnik ksw, jaki wystąpi na gali ksw na Wembley. Były zapaśnik w niesamowitym sposobie zaczął karierę w MMA i niezwykle łatwo zyskał wielbicieli. Polski zawodnik wygrał już 3 starcia i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na konkurencję o mistrzowski pas ksw.

Scott Askham to wojownik jaki na gali w współczesnym roku potrafił powstrzymać popularnego Michała Materlę. Brytyjczyk wspaniałymi czy też silnymi kopnięciami znokautował Polaka i wskazał, iż jest obecnie w elicie reprezentantów KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na gali w Londynie na KSW LIVE zadebiutuje znany Akop Szostak, jaki do tej chwili walczył na mniejszych galach w Polsce. Można się spodziewać, że będzie więc szczególnie łatwa walka pośród fanów ksw, którzy do owej pory nie angażowali się MMA.

To natomiast nie wszystko – na historycznej gali zobaczymy również wielu innych wielkich wojowników, a tę kartę walk gali KSW 45 na Wembley demonstrujemy poniżej.

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here