Przed nami kolejna tegoroczna gala ORGANIZACJI KSW – w październiku 2018 roku odbędzie się czwarta tegoroczna gala najmocniejszej polskiej organizacji MMA. Najlepsi wojownicy mma z Polski jak również Europy ponownie stoczą szczególne walki. Nadchodząca gala odbędzie się w Londynie na Wembley 6 października. Kto wystąpi i będzie walczyć na gali? Gdzie będzie można śledzić KSW 45?

KSW 45 na żywo w telewizji a także internecie

Miłośnicy MMA I KSW przyzwyczaili się już do tego, że najciekawsze gale MMA można obejrzeć tylko i wyłącznie płacąc za stream PPV. Galę KSW 45 live będzie można obejrzeć w telewizji ale również online za pośrednictwem systemu KSW PPV a cena za dostęp dostępu wyniesie 40 złotych.

Najpopularniejsze telewizje kablowe ale również cyfrowy Polsat umożliwią zakup do historycznej gali za pośrednictwem swoich źródeł sprzedaży. Osoby, które nie posiadają możliwości dokonania zakupu PPV w tenże rodzaj, mogą jednak skorzystać z usługi kSW TV PPV – nie słyszałeś w jaki sposób oglądać galę ORGANIZACJI KSW? Dowiedz się już teraz klikając w poniższy link.

KSW 45 – jak zakupić PPV?

Jak już wspomnieliśmy, telewizje cyfrowe i kablowe, jakie dają live stream z gali ksw umożliwiają kupienie usługi kSW PPV za pośrednictwem własnych źródeł transakcji. Są nimi aplikacje live, w jakich można zamówić specjalne usługi, ale także formy telefoniczne – poprzez SMS ale także połączenie. Ażeby dowiedzieć się w jaki sposób kupić możliwosć obejrzenia i dostęp do gali, najlepiej przejść na serwis internetowy internetową operatora od jakiego użytkownik posiada telewizje oraz wypróbować w który rodzaj prawdopodobne będzie wykupienie usługi KSW TV PPV

Jeśli nie otrzymujesz możliwości wykupienia historycznej gali poprzez usługodawcę posiadanej tv, wyjątkowym sposobem na pozyskanie dostępu do emisji będzie kupno historycznej gali w usłudze KSW TV w jakiej wykorzystując elektroniczne formy płatności, możliwe jest wykupić PPV na KSW. Wystarczy zarejestrować konto i dokonać płatności. Następnie osoba po zalogowaniu na swoje konto klienta będzie mógł uruchomić transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W grze wieczoru wystąpi i będzie walczyć Karol Bedorf, który powrócił w niezwykłym systemie do konfrontacji w ksw, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Były mistrz wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Mariusza Pudzianowskiego i tymże samym przybliżył się do konkurencji o mistrzowski pas ksw.

W innej z podstawowych walk wieczoru wystąpi jeszcze Michał Materla, znany kibicom ksw w całej Polsce. Dla reprezentanta ze Szczecina będzie to nowa szansa by zbliżyć się do rywalizacji o pas.

Kolejną niezwykłą gwiazdą na gali ksw w Londynie będzie Popek Monster, który masę lat spędził w Wielkiej Brytanii i z gwarancją jego rywalizacja będzie cieszyć się gigantyczną popularnością. Dla Popka Monstera będzie to również powrót po katastrofie z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny zawodnik, który wystąpi na historycznej gali na Wembley. Były zapaśnik w wielkim sposobie rozpoczął karierę w MMA i niesamowicie szybko zdobył kibiców. Polski zawodnik wygrał już trzy walki i następna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatecznych testów przed otrzymaniem szansy na walkę o mistrzowski pas ksw.

Scott Askham to gwiazdor mma jaki na gali w bieżącym roku potrafił zakończyć wspaniałego Michała Materlę. Brytyjczyk wspaniałymi a także efektywnymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika ksw i wskazał, że jest obecnie w elicie zawodników mma KSW wagi średniej.

Na historycznej gali w Londynie na KSW zadebiutuje znany Akop Szostak, który do tej fazy konkurował na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, że będzie wtedy niesłychanie łatwa konfrontacja wśród fanów, którzy do tejże chwili nie interesowali się MMA.

To jednakże nie wszystko – na gali ksw zobaczymy też wielu innych wielkich reprezentantów, a tą kartę walk gali KSW 45 na Wembley demonstrujemy poniżej.

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – John Smith
Leszek Krakowski – Alfie Davis
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here