Fani oczekiwali na taką informację – kolejna tegoroczna hitowa gala KSW zaplanowana została jeszcze przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na 9. czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Można ogłosić, iż jest to niejako takiego modelu tradycja, albowiem w latach od 2011 do 2016 r praktycznie co rok organizacja – KSW organizowało w czasie przed wakacyjnym wydarzenie właśnie w Ergo Arenie w Gdańsku.

Tym samym, będzie więc to już 3 trzecie widowisko – gala przygotowywana przez polską organizację w roku 2018. Wcześniejsze tegoroczne wydarzenia odbyły się w Łodzi i Wrocławiu. W 2018 r natomiast, oprócz historycznej gali w czerwcu, zrealizowane zostaną ponadto dwie gale, w drugiej części czy też pod koniec roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Czerwcową galę KSW 44 na żywo będziesz mógł oglądać w systemie KSW 44 stream PPV przez Internet ale takze w telewizji. W jaki sposób obejrzeć galę i uzyskać możliwosć oglądania i dostęp do usługi PPV? Możliwosć obejrzenia i dostęp do systemu KSW PPV będzie dostępny przez Internet na oficjalnej witrynie federacji ksw. W telewizji sprzedaż prowadzić będzie Cyfrowy Polsat, ale również kilka najpowszechniejszych kablówek. Cena za dostęp do gali będzie podobna jak w przypadku innych gal organizacji ksw organizowanych w tymże systemie i wyniesie 40 złotych.

Bedorf – Pudzianowski w walce wieczoru KSW

Do tego pojedynku musiało w końcu dojść. Wielki mistrz KSW Karol Bedorf zawalczy z Pudzianowskim i będzie to walka na którą od lat oczekiwali miłośnicy MMA I KSW w Polsce. Przez długi czas mówiło się o tym, że Mariusz Pudzianowski nie jest jeszcze zdecydowany i gotowy na takie starcie, jednak jak deklarują eksperci – w końcu nastał ów czas i idealna szansa ażeby zestawić takie starcie. Bedorf powraca po urazie, jaki odniósł ponad rok temu. Dla byłego czempiona ksw konfrontacja ta to nie tylko i wyłącznie powrót po poważnej kontuzji, lecz również po dotkliwej przegranej w bitwie o mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Bedorf który poprzez dużą liczbę lat był mistrzem KONFRONTACJI SZTUK WALKI, przegrał w drugiej rundzie walki z Fernando Rodriguesem. Z pewnością Bedorfa boli dodatkowo fakt, iż jak się później okazało – Rodriques swoje dwie następne starcia przegrał w kompromitującym stylu – po szesnastu sekundach z Różalskim a następnie po dwudziestu sześciu sekundach z Michałem Andryszakiem.

Walka Bedorf – Pudzianowski na żywo zapewne sprawi, że oczy kibiców mma z całej Polski będą skierowane na Ergo Arenę w Gdańsku, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanego starcia. Faworytem bookmakerów jest Karol Bedorf, bowiem poprzez lata był mistrzem KSW i pokonywał faktycznie doskonałych wojowników. Jednakże trzeba mieć na uwadze, iż nie jest wiadome w jakiej dyspozycji do konfrontacji przystąpi były czempion ksw, który wraca po kontuzji. Pudzianowski natomiast to gwiazdor, który w ostatnich walkach przedstawiał naprawdę wyjątkowo atrakcyjny poziom jakości pojedynków i kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W kolejnej walce wieczoru zobaczymy Tomka Oświecińskiego. Przeciwnikiem Stracha będzie bośniacki gwiazdor – Erko Jun. Zawodnik mma trenuje w zespole UFD Gym, którego reprezentantami są między innymi Roberto Soldić czy też David Zawada. Z pewnością więc ćwicząc pod okiem trenerów z UFD Gymu, rywal Stracha będzie bardzo odpowiednio przygotowany do pojedynku.

Michał Materla na KSW 44

Dla wspaniałego zawodnika ze Szczecina, wielbionego w całej Polsce, będzie to niezwykle ważna konfrontacja. Materla ostatnią walkę przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa porażka Michała Materli z pewnością była nadzwyczajnym elementem w dalszych przygotowaniach oraz treningach, gdyż cel Materli jest jasny – powrót do konkurencji o pas KSW.

Czy będzie dane zobaczyć Materlę w wyjątkowej dyspozycji, do której przyzwyczaił kibiców ksw? O tym dowiemy się na najbliższej gali KSW 44. Oczywiście walka ta nie będzie walką o mistrzostwo, aczkolwiek prawdopodobna wygrana w tym hitowym pojedynku zapewne przybliżyłaby zawodnika z Poznania do rywalizacji o pas czempiona.

Polecamy artykuł: Jak kupic KSW PPV?

KSW 44 ile walk na karcie i kto będzie walczyć

W sumie na gali KSW 44 ustalonych jest dziewięć walk, w jakich praktycznie w każdym z nich ułożone zostały niesłychanie atrakcyjne nazwiska KSW W POLSCE. Najpopularniejszymi gwiazdami gali ksw na pewno są Karol Bedorf, Pudzian, Mańkowski a także Tomasz Oświeciński, natomiast w klatce obejrzymy też kolejnych wielkich zawodników ksw. Poniżej wskazujemy aktualną listę rywalizacji nadchodzącej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski
Kleber Koike Erbst – Marcin Wrzosek
Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun
Michał Materla – TBA
Gracjan Szadziński – Paul Redmond
Chris Fields – Wagner Prado

KSW 44: Pudzian vs Bedorf – Pierwsza zapowiedź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here