Nadchodząca gala KSW zaplanowana została na 3. marca 2018 w Łodzi Organizacja mma KSW wraca do Atlas Areny po prawie pięciu latach i prawdopodobnie będzie to zadziwiająca gala z udziałem najsławniejszych sław SZTUK WALKI w Polsce. Na gali zaplanowanych jest dziewięć walk a w trzech z nich stawką będzie mistrzowski pas. Do największych sław które wystąpią na gali KSW 42 zaliczyć wypada między innymi Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego ale również Mameda Chalidowa i Michałą Materle.

W najciekawszej rywalizacji wieczoru i w systemie PPV w KSW TV uda się obejrzeć dwóch mistrzów różnych limitów wagowych – Mamed Chalidow walczyć będzie z Tomaszem Narkunem. Rywalizacja odbędzie się w ustalonym limicie wagowym natomiast stawką nie będzie żaden pas a bitwa trwać będzie trzy rundy po 5 min. Khalidov to gwiazda sztuk walki w Kraju i niezwykle charakterystyczny wojownik KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Wojownik trenujący w Olsztynie jest obecnie w wyjątkowej dyspozycji czy też może pochwalić się niezwykłą serią wygranych. Pięć ostatnich konfrontacji w mma Narkuna natomiast kończyło się już w pierwszych rundach a wojownik mma ze Szczecina zaliczył w tych konfrontacjach komplet zwycięstw i ponadto praktycznie zawsze zadziwia rzeczywiście dobrą kondycją i predyspozycją na wielu płaszczyznach pojedynku.

W jednym z pojedynków wieczoru gali KSW 42 obejrzymy Michała Materlę, który po dość długiej przerwie wrócił do starć na KSW w Dublinie – stolicy Irlandii. W nadchodzącej walce ważny gwiazdor stanie przed drugą okazją żeby ukazać się kibicom oraz wrócić do konkurencji o pas mistrza. Po klęsce z Mamedem Chalidowem w 2015 roku, Materla stoczył trzy starcia – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem oraz Paulo Thiago. Wszelkie 3 starcia skończyły się wygranymi – dwa przez nokaut techniczny i jedno poprzez nokaut.

Mateusz Gamrot to następny wielki gwiazdor który ponownie będzie bronić mistrzowskiego pasa. Dwa ostatnie pojedynki zawodnika z Poznania to wspaniałe walki z Normanem Parkiem. Pierwszy z nich – na Stadionie Narodowym zakończył się wygraną po 3 rundach a na KSW w Stolicy Irlandii – Dublinie bitwa została nierozstrzygnięta ze względu nieregulaminowego posunięcia przez Mateusza Gamrota (kopnięcie poniżej pasa a także włożenie palca w oko) po którym arbiter nie pozwolił na realizowanie hitowej walki. Tym razem zawodnik ksw z Poznania z pewnością będzie potrzebował zakończyć kolejną walkę na własną korzyść.

Zapewne wszelakich kibiców SZTUK WALKI ucieszy fakt, że po raz kolejny uda się obejrzeć w klatce Łukasza Jurkowskiego, jaki większości fanom MMA w minionych latach kojarzy się tylko i wyłącznie z komentowaniem transmisji gal KSW. Jurkowski powrócił do walk MMA na hitowej gali na Stadionie Narodowym. Teraz stanie przed ogromną szansą na kolejny triumf z niesamowicie profesjonalnym kontrkandydatem.

Na hitowej gali KSW 42 jaka transmitowana będzie w TV i internecie wyłącznie w systemie KSW PPV – dowiedz się jak wykupić ppv, przewidziano jeszcze konkurencję o pas w kategorii kobiet. Kibiców MMA zapewne uraduje dodatkowo fakt iż na gali w Łodzi oglądać będziemy przepiękną Ariane Lipski, jaka za każdym razem kiedy pojawi się na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI zachwyca swoją predyspozycją i sposobem rozwiązywania starć. Lipski jest obecną mistrzynią a fani MMA uwielbiają ją nie tylko za to jak walczy, a także jak wygląda.

W sumie na hitowej gali KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie zaplanowano dziewięć pojedynków, natomiast cała aktualna karta gali składa się z następujących walk:

Pełna karta walk KSW 42 (stan na 22.01.2018)
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – TBA
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – TBA
Marcin Wójcik – Chris Fields
TBA- TBA
TBA – TBA

Zapowiedź wideo KSW 42

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here