Nadchodząca gala KSW odbędzie się 3. marca r w Łodzi – w Atlas Arenie Federacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI wraca do Łodzi po pięciu latach i zapewne będzie to kolejna cudowna gala z udziałem najmocniejszych sław SZTUK WALKI w Kraju. Na galę w marcu zaplanowanych jest aż dziewięć pojedynków a w 3 z nich stawką będzie mistrzowski pas. Do największych zawodników którzy wystąpią na hitowej gali KSW 42 zaliczyć należy m.in. Mameda Khalidova, Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego ale też Michała Materlę.

W najciekawszej rywalizacji głównej na KSW na żywo dane będzie zobaczyć 2 mistrzów różnych kategorii wagowych – Mamed Khalidov walczyć będzie z Tomaszem Narkunem. Rywalizacja odbędzie się w określonym zakresie wagowym a stawką nie będzie mistrzowski pas a walka trwać będzie 3 rundy po 5 minut. Chalidow to największa gwiazda sztuk walki w Kraju ale też szczególnie charakterystyczny zawodnik KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Zawodnik z Olsztyna jest właśnie w znakomitej formie oraz może pochwalić się dobrą serią wygranych. 5 ostatnich walk w ksw Narkuna natomiast kończyło się już w pierwszych rundach a gwiazdor ze Szczecina zaliczył w tych walkach komplet zwycięstw i ponadto praktycznie zawsze zadziwia rzeczywiście niezwykłą formą i predyspozycją na wielu płaszczyznach rywalizacji.

W jednej z konfrontacji wieczoru gali KSW 42 będzie dane zobaczyć Michała Materlę, który po dość długiej przerwie wrócił do starć na KSW w stolicy Irlandii – Dublinie Na nadchodzącej gali wielki wojownik stanie przed drugą możliwością aby okazać się miłośnikom oraz wrócić do konfrontacji o mistrzowski pas. Po porażce z Mamedem Chalidowem w 2015 r, Materla stoczył trzy starcia – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem a także Paulo Thiago. Wszelkie 3 starcia skończyły się pewnymi wygranymi – dwa poprzez techniczny nokaut i 1 poprzez nokaut.

Mateusz Gamrot to kolejny wielki wojownik który po raz kolejny będzie bronić pasa. Dwa poprzednie starcia Gamrota to wspaniałe pojedynki z Normanem Parkiem. Pierwszy spośród nich – na Pge Narodowym w warszawie skończył się wygraną po trzech rundach a na KSW w Dublinie – stolicy irlandii rywalizacja została nierozstrzygnięta ze względu nieregulaminowego zagrania przez Gamrota (kopnięcie poniżej pasa ale także włożenie palca w oko) po którym arbiter nie zezwolił na przedłużanie pojedynku. Tym razem wojownik z Poznania z pewnością będzie potrzebował zakończyć kolejną walkę na własną korzyść.

Zapewne wszelkich kibiców MMA W EUROPIE ucieszy fakt, iż po raz kolejny obejrzymy w klatce Łukasza Jurkowskiego, który większości kibicom KSW w poprzednich latach kojarzy się wyłącznie z komentowaniem gal KSW. Jurkowski powrócił do walk MMA na historycznej gali na Pge Narodowym. Teraz stanie przed okazją na następny triumf z wysoce doświadczonym przeciwnikiem.

Gala KSW 42 transmitowana będzie w TV i internecie tylko w systemie PPV – dowiedz się jak oglądać KSW. Wielbicieli SZTUK WALKI zapewne uraduje także fakt że na gali w Łodzi oglądać będziemy przepiękną Ariane Lipski, jaka zawsze gdy pojawi się na gali KSW urzeka swoją siłą i stylem zamykania starć. Lipski jest obecną mistrzynią a sympatycy lubią ją nie tylko za to w jaki sposób walczy, ale też jak wygląda.

W sumie na hitowej gali KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie zaplanowano 9 bitew, natomiast pełna aktualna karta gali składa się z następujących pojedynków:
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski – Silvana Gomez Juarez
Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
Marcin Wójcik – Chris Fields
Filip Wolański – Bartłomiej Kopera
Krystian Kaszubowski – Christopher Henze
Karolina Owczarz – Paulina Raszewska

Zapowiedź wideo KSW 42

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here