Widzowie czekali na taką nowość – trzecia tegoroczna gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI zaplanowana została przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na 9. czerwca w Gdańsku. Można oznajmić, że jest więc to już takiego modelu tradycja, dlatego, że w latach od 2011 do 2016 r praktycznie w każdym roku organizacja – KSW organizowało w czasie przed wakacyjnym widowisko właśnie w Trójmieście.

Tym samym, będzie też to już trzecie wydarzenie – gala budowana przez rodzimą federację w 2018. Wcześniejsze tegoroczne wydarzenia odbyły się we Wrocławiu i Łodzi. W tym roku natomiast, oprócz historycznej gali w Gdańsku, zrealizowane zostaną dodatkowo dwie gale, w następnej części czy też pod koniec roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Czerwcową galę KSW 44 na żywo będziesz mógł oglądać w usłudze PPV KSW LIVE online a także w telewizji. W jaki sposób oglądać galę i zdobyć możliwosć oglądania i dostęp do PPV? Możliwosć obejrzenia i dostęp do systemu KSW PPV będzie możliwy poprzez Sieć internet na oficjalnej witrynie organizacji. W tv sprzedaż będzie prowadzić Cyfrowy Polsat, oraz wiele najpowszechniejszych kablówek. Cena za możliwosć oglądania i dostęp do gali będzie podobna jak w przypadku innych gal federacji KSW organizowanych w tym systemie i wyniesie 40 złotych.

Bedorf – Pudzianowski w najciekawszej rywalizacji wieczoru KSW

Do tego pojedynku musiało w końcu dojść. Karol Bedorf zawalczy z Pudzianem i z pewnością będzie walka na którą od lat oczekiwali kibice MMA I KSW w Polsce. Przez długi etap opowiadało się o tym, że Mariusz Pudzianowski nie jest jeszcze zdecydowany i gotowy na takie starcie, jednak jak potwierdzają znawcy – w końcu nastał ów etap i doskonała okazja by zestawić takie starcie. Bedorf dochodzi po urazie, który odniósł ponad rok temu. Dla byłego mistrza KSW konfrontacja ta to nie tylko i wyłącznie powrót po poważnej kontuzji, ale też po dotkliwej porażce w konfrontacji o pas ksw. Karol Bedorf jaki poprzez dużą liczbę lat był czempionem KONFRONTACJI SZTUK WALKI, odniósł porażkę w 2. rundzie walki z Fernando Rodriguesem. Z pewnością Bedorfa boli dodatkowo fakt, iż jak się następnie okazało – brazylijski wojownik swoje 2 następne konfrontacje przegrał w kompromitujący sposób – po 16 sekundach z Marcinem Różalskim a następnie po 26 sekundach z Michałem Andryszakiem. Główna walka wieczoru jak również i inne pojedynki dostępne będą w płatnej usłudze KSW PPV.

Walka Bedorf – Pudzianowski na żywo z pewnością sprawi, że oczy miłośników z całej Polski będą skierowane na Ergo Arenę w Gdańsku, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanego starcia. Faworytem firm – bukmacherów z pewnością jest Bedorf, albowiem poprzez lata był mistrzem i pokonywał niewątpliwie dobrych zawodników. Aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, iż nie wiadomo w jak dobrej dyspozycji do rywalizacji przystąpi były czempion ksw, jaki powraca po kontuzji. Pudzianowski natomiast to zawodnik, który w ostatnich walkach prezentował faktycznie niezwykle dobry poziom jakości pojedynków i kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W kolejnej walce wieczoru obejrzymy Tomasza Oświecińskiego. Konkurentem Stracha będzie gwiazdor z Bośnii – Erko Jun. Wojownik mma trenuje w teamie UFD Gym, którego reprezentantami są również między innymi Roberto Soldić ale także David Zawada. Zapewne więc przygotowując się pod okiem trenerów z tego teamu, kontrkandydat Stracha będzie niesłychanie dobrze przygotowany do walki.

Michał Materla powraca po porażce o pas KSW

Dla prawdziwego zawodnika ze Szczecina, podziwianego w całym kraju, będzie to wyjątkowo istotna bitwa. Materla poprzedni swój pojedynek przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa przegrana Michała Materli na pewno była kolejnym elementem w dalszych treningach, albowiem cel Materli jest jasny – powrót do pojedynku o pas czempiona.

Czy obejrzymy Michała Materlę w idealnej dyspozycji, do której przyzwyczaił kibiców mma? O tym dowiemy się podczas najbliższej gali numer 44. Oczywiście konforntacja ta nie będzie walką o pas, jednakowoż potencjalna wygrana w tej walce zapewne przybliżyłaby wojownika z Poznania do walki o mistrzowski pas.

KSW 44 ile walk i kto zawalczy?

Razem na gali KSW 44 zaplanowanych jest dziewięć starć, w jakich praktycznie w każdym starciu zestawione zostały specjalnie znane nazwiska KSW I MMA W POLSCE. Najsławniejszymi osobistościami hitowej gali zapewne są Bedorf, Mariusz Pudzianowski, Mańkowski czy Tomasz Oświeciński, jednak w klatce dane będzie zobaczyć też kolejnych wielkich zawodników ksw. Poniżej prezentujemy aktualną listę walk nadchodzącej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski
Kleber Koike Erbst – Marian Ziółkowski
Michał Materla – Martin Zawada
Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun
Filip Wolański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Paul Redmond
Chris Fields – Wagner Prado
Łukasz Rajewski – Leo Zulić
Dawid Gralka i Sebastian Przybysz

Wideo zapowiedź gali KSW 44: Bedorf vs Pudzianowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here